cladire-micStiti care sunt ultimele noutati din Padurea Fermecata?
La ultima sedinta strumfeasca, Papa Strumf a propus ca pe langa mall-uri si parcuri de distractie sa se construiasca o gradinita a strumfilor. Atunci Strumfita a ales locul potrivit, intr-un luminis din Militari, sa cladeasca o Casuta a Strumfilor pentru bebelusi, juniori si seniori.

STRUMFITE PENTRU COPII:

Personalul Cresei, Gradinitei si After School-ului Casuta Strumfilor este dedicat dezvoltarii personale a copilului dvs, prin asigurarea unui mediu sanatos, relaxant, in care copilul sa fie educat in spiritul individualitatii, al lui ”POT, VREAU, REUSESC”.

Pictam zambete pe chipul copiilor prin iubire, joaca si educatie.

STRUMFITE PENTRU PARINTI:

Sunteti siguri de serviciile oferite prin supravegherea video online, prin comunicarea cu cadrele didactice de la grupa, prin rapoarte saptamanale si periodice care vizeaza evolutia individuala a copilului.

Adresa:

Cresa, Gradinita si After School Casuta Strumfilor se afla in Militari, in apropiere de bulevardul Iuliu Maniu, pe Intrarea Jarului nr.3, Sector 6.

Puncte de reper: Scoala 198, Str. Apusului

Mijloace de transport:

• dinspre Bvd.Timisoara: autobuzele 137, 138, tramvaiele 8, 25, 35;
  • dinspre Bvd. Iuliu Maniu: metrou Gorjului, autobuzele 136, 137, 138, 178, 236, 336, troleibuzele 61, 62.

Persona de contact: Mariana Jianu
E-mail: gradinitacasutastrumfilor @ gmail.com